Paginabegin

Wij vieren ons 50-jarig bestaan!

In het gedenkwaardige jaar 1974 zag Harry Hersbach de oprichting van Hersbach Tools B.V. tot stand komen, en dit jaar markeren we met trots het 50-jarig bestaan van ons bedrijf. 
Een halve eeuw van toewijding, doorzettingsvermogen en innovatie heeft ons gebracht naar waar we nu staan, en we kijken met trots terug op de reis die we hebben afgelegd.

Dit jubileum is niet slechts een viering van de tijd die voorbij is gegaan, maar ook een erkenning van het vertrouwen in klanten, personeel en de onmisbare ondersteuning van onze toegewijde leveranciers. Samen hebben zij een essentiële rol gespeeld in het vormgeven van het succesverhaal van Hersbach Tools B.V.

Daarnaast willen we onze waardering uitspreken voor de steun die we hebben ontvangen van onze families en goede vrienden. Hun betrokkenheid en aanmoediging hebben ons geholpen in tijden van uitdaging.

Terwijl we met trots terugkijken op ons verleden, richten we onze blik vol vertrouwen op de toekomst. Hersbach Tools B.V. blijft zich inzetten voor excellentie, innovatie en klanttevredenheid. 
We zijn vastbesloten om voorop te blijven lopen in de sector en te voldoen aan de verwachtingen van onze klanten in de komende decennia.

U de uitdaging, wij de oplossing!

Bij Harry Hersbach Tools BV kunt u terecht voor een uitgebreide selectie aan verspanende gereedschappen. Ons assortiment omvat draaigereedschap, steekgereedschap, schroefdraad snij- en freesgereedschap, wisselplaat freesgereedschap, frezen, gereedschapshouders en spanklauwen, boren, ruimers en tappen, spiebaan steekgereedschap, CBN, PKD en keramiek. Met deze diverse gereedschappen kunnen vrijwel alle metaalbewerkingen worden uitgevoerd, waardoor we aan de uiteenlopende behoeften van onze klanten kunnen voldoen.Nieuw pand

Met groot genoegen willen we jullie op de hoogte brengen van de aanstaande bouw van ons nieuwe bedrijfspand aan de Vliststraat 4 te Rotterdam.
Deze ontwikkeling markeert een belangrijke mijlpaal in onze groei en succes als bedrijf.

We zijn ervan overtuigd dat deze omgeving ons in staat zal stellen nog beter te kunnen voldoen aan de behoeften van onze klanten.
Een van de voordelen van ons nieuwe bedrijfspand is de ruimte die het biedt voor groei. We hebben voldoende capaciteit om ons team uit te breiden en flexibel in te spelen op de veranderende eisen en wensen van onze klanten. Dit stelt ons in staat om onze dienstverlening verder te verbeteren en te versterken.


50 JAAR ERVARING

Wij vieren ons 50-jarig bestaan!


In het gedenkwaardige jaar 1974 zag Harry Hersbach de oprichting van Hersbach Tools B.V. tot stand komen, en dit jaar markeren we met trots het 50-jarig bestaan van ons bedrijf. 
Een halve eeuw van toewijding, doorzettingsvermogen en innovatie heeft ons gebracht naar waar we nu staan, en we kijken met trots terug op de reis die we hebben afgelegd.

Dit jubileum is niet slechts een viering van de tijd die voorbij is gegaan, maar ook een erkenning van het vertrouwen in klanten, personeel en de onmisbare ondersteuning van onze toegewijde leveranciers. Samen hebben zij een essentiële rol gespeeld in het vormgeven van het succesverhaal van Hersbach Tools B.V.

Daarnaast willen we onze waardering uitspreken voor de steun die we hebben ontvangen van onze families en goede vrienden. Hun betrokkenheid en aanmoediging hebben ons geholpen in tijden van uitdaging.

Terwijl we met trots terugkijken op ons verleden, richten we onze blik vol vertrouwen op de toekomst. Hersbach Tools B.V. blijft zich inzetten voor excellentie, innovatie en klanttevredenheid. 
We zijn vastbesloten om voorop te blijven lopen in de sector en te voldoen aan de verwachtingen van onze klanten in de komende decennia.

U de uitdaging, wij de oplossing!

Bij Harry Hersbach Tools BV kunt u terecht voor een uitgebreide selectie aan verspanende gereedschappen. Ons assortiment omvat draaigereedschap, steekgereedschap, schroefdraad snij- en freesgereedschap, wisselplaat freesgereedschap, frezen, gereedschapshouders en spanklauwen, boren, ruimers en tappen, spiebaan steekgereedschap, CBN, PKD en keramiek. Met deze diverse gereedschappen kunnen vrijwel alle metaalbewerkingen worden uitgevoerd, waardoor we aan de uiteenlopende behoeften van onze klanten kunnen voldoen.Nieuw pand

Met groot genoegen willen we jullie op de hoogte brengen van de aanstaande bouw van ons nieuwe bedrijfspand aan de Vliststraat 4 te Rotterdam.
Deze ontwikkeling markeert een belangrijke mijlpaal in onze groei en succes als bedrijf.

We zijn ervan overtuigd dat deze omgeving ons in staat zal stellen nog beter te kunnen voldoen aan de behoeften van onze klanten.
Een van de voordelen van ons nieuwe bedrijfspand is de ruimte die het biedt voor groei. We hebben voldoende capaciteit om ons team uit te breiden en flexibel in te spelen op de veranderende eisen en wensen van onze klanten. Dit stelt ons in staat om onze dienstverlening verder te verbeteren en te versterken.