Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.
Meer informatie

HARRY

HERSBACH

TOOLS BV

ADRES
Nieuwe Waterwegstraat 5
3115 HE Schiedam

KVK 24221023
BTW NL006915036B01
CONTACT
T 010 204 06 80
E info@hhtools.nl
F 010 426 15 61
STUUR ONS EEN E-MAIL
SOCIALE MEDIA
Blijf op de hoogte van onze promoties, nieuwe producten en nieuws uit de sector via sociale media:
   
TEAM HHTOOLS
VERKOOP & ONDERSTEUNING
Peter Heuer  | info@hhtools.nl
Pieter van Hoorn | info@hhtools.nl
John Baas | info@hhtools.nl
SALES DIRECTOR
Jos Hersbach | j.hersbach@hhtools.nl
TECHNISCH SALES MANAGER
Jan Smit | j.smit@hhtools.nl
TECHNISCH VERTEGENWOORDIGERS
Frank Driessens | f.driessens@hhtools.nl
Nico van der Velden | n.velden@hhtools.nl
Nico Tak | n.tak@hhtools.nl
Roy Rademaker | r.rademaker@hhtools.nl
Arjen Brinck | a.brinck@hhtools.nl
DIRECTIE
Harry Hersbach Sr. | directie@hhtools.nl
Harry Hersbach Jr. | directie@hhtools.nl
Edmee Hersbach | directie@hhtools.nl
BOEKHOUDING & SYSTEEMBEHEER
Fabian de Jong  | info@hhtools.nl
Nancy Mackaij  | info@hhtools.nl
LOGISTIEK
Theo Bekker | logistiek@hhtools.nl
Ajai Oedairadjsingh | logistiek@hhtools.nl
GRAFISCH DESIGN
Letty Verhoeve | marketing@hhtools.nl
IN DE REGIO

Harry Hersbach Tools heeft met haar
technische vertegenwoordigers een
landelijke dekking:
vertegenwoordigers in de regio
WHATSAPP

Mobiele bereikbaarheid via WhatsApp:
Voor verkoop en technische informatie
zijn wij tevens bereikbaar via Whatsapp:
+31 6 3606 6055
Aan het laden
Aan het laden