Ga naar de webshop

Het bedrijf

Het bedrijf Harry Hersbach Tools werd op 1 oktober 1974 opgericht door Harry Hersbach. HHTools is een technische handelsonderneming. Wij verkopen een grote diversiteit aan wisselplaten, volhardmetalen gereedschappen en andere snijgereedschappen, waarmee vrijwel alle metaalbewerkingen kunnen worden uitgevoerd.
Het succes dankt HHTools door de combinatie van verschillende wereldmerken onder één dak te brengen. Deze versterken elkaar naar de verspanende markt.

Daarnaast danken wij het succes aan het persoonlijke contact met de klanten en leveranciers en de grote diversiteit van producten dat door een zeer gemotiveerd en enthousiast team dagelijks voor alle afnemers wordt verzorgd.

 

# verspanen #boren #broachen #draaigereedschap #freesgereedschap #schroefdraad #snijgereedschap #steekgereedschap #wisselplaat 

Bekijk onze video

Organisatie

Verkoop & Ondersteuning

Peter Heuer p.heuer@hhtools.nl
Pieter van Hoorn p.vanhoorn@hhtools.nl
Nancy Mackaij n.mackaij@hhtools.nl

Verkoop Export

Harry Hersbach Jr. h.hersbach@hhtools.nl

Logistiek

Theo Bekker t.bekker@hhtools.nl

Vertegenwoordigers

Jan Smit j.smit@hhtools.nl
Joop Nijland j.nijland@hhtools.nl
Frank Driessens f.driessens@hhtools.nl
Nico van der Velden n.velden@hhtools.nl
Nico Tak n.tak@hhtools.nl
Roy Rademaker r.rademaker@hhtools.nl 
Jan Siudak j.siudak@hhtools.nl

 

Boekhouding & Systeembeheer

Fabian de Jong f.dejong@hhtools.nl

Directie

Harry Hersbach Sr. info@hhtools.nl


Marketing & Communicatie

Edmee Hersbach e.hersbach@hhtools.nl

Vertegenwoordigers

Nederland

Joop Nijland Noordoost

06 - 531 556 12
j.nijland@hhtools.nl

Nico Tak Friesland / Overijssel / Utrecht / Noord-Holland

06 - 532 124 59
n.tak@hhtools.nl

Roy Rademaker Noordoost

06 - 824 387 14
r.rademaker@hhtools.nl

Nico v/d Velden Zuidwest

06 - 551 526 26
n.velden@hhtools.nl

Frank Driessens Zuidoost

06 - 549 177 49
f.driessens@hhtools.nl

Jan Siudak Midden Nederland

06 - 827 08 727
j.siudak@hhtools.nl

Jan Smit Tussen Zuidoost en Zuidwest

06 - 539 332 38
j.smit@hhtools.nl

Onze merken

Wilt u niets missen?

Schrijf u dan nu in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste acties, sales en speciale producten