Diese Website verwendet Cookies um Ihre Erfahrung zu verbessern.

HARRY

HERSBACH

TOOLS BV

ADRES
Nieuwe Waterwegstraat 5
3115 HE Schiedam

KVK 24221023
BTW NL006915036B01
CONTACT
T 010 204 06 80
E info@hhtools.nl
F 010 426 15 61
STUUR ONS EEN E-MAIL
SOCIALE MEDIA
Blijf op de hoogte van onze promoties, nieuwe producten en nieuws uit de sector via sociale media:
   
TEAM HHTOOLS
VERKOOP & ONDERSTEUNING
Peter Heuer  | p.heuer@hhtools.nl
Pieter van Hoorn | p.vanhoorn@hhtools.nl
Nancy Mackaij | n.mackaij@hhtools.nl
John Baas | j.baas@hhtools.nl

SALES DIRECTOR
Jos Hersbach | j.hersbach@hhtools.nl
TECHNISCH SALES MANAGER
Jan Smit | j.smit@hhtools.nl

TECHNISCH VERTEGENWOORDIGERS
Frank Driessens | f.driessens@hhtools.nl
Nico van der Velden | n.velden@hhtools.nl
Nico Tak | n.tak@hhtools.nl
Roy Rademaker | r.rademaker@hhtools.nl
Arjen Brinck | a.brinck@hhtools.nl

DIRECTIE
Harry Hersbach Sr. | info@hhtools.nl
Harry Hersbach Jr. | h.hersbach@hhtools.nl
Edmee Hersbach | e.hersbach@hhtools.nl

BOEKHOUDING & SYSTEEMBEHEER
Fabian de Jong | f.dejong@hhtools.nl

LOGISTIEK
Theo Bekker | t.bekker@hhtools.nl

GRAFISCH DESIGN
Letty Verhoeve | l.verhoeve@hhtools.nl
IN DE REGIO

Harry Hersbach Tools heeft met haar
technische vertegenwoordigers een
landelijke dekking:
vertegenwoordigers in de regio
WHATSAPP

Mobiele bereikbaarheid via WhatsApp:
Voor verkoop en technische informatie
zijn wij tevens bereikbaar via Whatsapp:
+31 6 3606 6055
Laden
Laden