Ga naar de webshop

Contact

Harry Hersbach Tools

Harry Hersbach Tools BV
Nieuwe Waterwegstraat 5
3115 HE Schiedam

T 010 204 06 80
F 010 426 15 61
E info@hhtools.nl
KVK 24221023
BTW NL006915036B01

Openingstijden

08:30 - 17:00 uur
08:30 - 17:00 uur
08:30 - 17:00 uur
08:30 - 17:00 uur
08:30 - 17:00 uur
gesloten

Contact

* verplicht

Klantenservice

Mocht u een product willen retourneren dan kunt u dat telefonisch doorgeven of via het contact formulier.

Om uw probleem zo snel mogelijk op te kunnen lossen, adviseren wij u om telefonisch contact met onze verkoop Binnendienst op te nemen via 010 204 06 80, of een e-mail te sturen naar info@hhtools.nl. Voor een snelle en correcte afhandeling van uw probleem, vragen wij u vriendelijk om de onderstaande gegevens te vermelden:

  • klantnummer
  • ordernummer
  • uw naam, adres, woonplaats
  • omschrijving van het probleem

Uiteraard is er ook de mogelijkheid om uw probleem schriftelijk in te dienen:

Harry Hersbach Tools
T.a.v. afdeling service
Nieuwe Waterwegstraat 5
3115 HE Schiedam

Zodra uw bericht is ontvangen, sturen we u een ontvangstbevestiging. U ontvangt z.s.m. na de verzenden ontvangstbevestiging telefonisch of via de e-mail een reactie.



Vertegenwoordigers

Jan Smit j.smit@hhtools.nl
Joop Nijland j.nijland@hhtools.nl
Frank Driessens f.driessens@hhtools.nl
Nico van der Velden n.velden@hhtools.nl
Nico Tak n.tak@hhtools.nl
Roy Rademaker r.rademaker@hhtools.nl
Jan Siudak j.siudak@hhtools.nl

Wilt u niets missen?

Schrijf u dan nu in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste acties, sales en speciale producten